3. millenniumi müük

 

See, kuidas inimesed tänapäeval oste sooritavad, erineb oluliselt sellest, kuidas seda tehti viis aastat tagasi.

Digitaalsete vahendite tõttu on kliendid nüüd teadlikumad, iseseisvamad ja väga sageli müügiettevõtete suhtes n-ö immuunsed. See immuunsus suureneb iga päevaga.

Ka maailma parimast müügiinimesest pole tolku, kui ta ei tunne kliendi ostuprotsessi.


 

3. millenniumi müük on ainulaadne Mercuri kontseptsioon, mis seisneb tänase kliendi mõistmisel ja temani jõudmiseks vajalike vahendite kasutamisel.

Tänu informatsioonile ligipääsetavuse paranemisele on uued tehnoloogiad vahetanud ära müüja ja ostja rollid. Ostjad saavad kogu soovitud info kätte iseseisvalt ja lisaks vahetada ka teavet ning kogemusi teiste kasutajatega ning võrrelda tooteid ja hindu palju kergemalt.

Kuidas sellises olukorras müüa?

Tuleb keskenduda aegumatule klassikale uue innovatsiooni taustal. Selleks on Mercuri loonud kursuse "Tulemuslik müügitöö 3. millenniumil"

Vaata kursust


LUGEMIST 3. MILLENNIUMI MÜÜGI TEEMAL

Siit leiad meie blogipostitused, mis räägivad müügist ja müügijuhtimisest 3. millenniumil.

{"title":"postitused","show_title":"0","post_type":"post","taxonomy":"","term":"","post_ids":"3494, 3488, 3316, 3302","course_style":"recent","featured_style":"","masonry":"0","grid_columns":"clear2 col-md-6","column_width":"200","gutter":"30","grid_number":"6","infinite":"0","pagination":"0","grid_excerpt_length":"100","grid_link":"1","css_class":"","container_css":"","custom_css":""}