Mercurist

MERCURI INTERNATIONAL EESTI

Kes me oleme?

Koolitus- ja konsultatsioonifirma Mercuri International sündis rohkem kui pool sajandit tagasi Rootsis. Viimase kolme aastakümne jooksul on Mercurist saanud rahvusvaheline tipptegija, koolitades ja nõustades ettevõtteid enam kui 40 riigis.


Mercuri International Eesti on üks osa rahvusvahelisest Mercurist. Esimesed koolitused viidi Eestis Mercuri nime all läbi juba 1989. aastal. Sellest ajast saati on meie kursustel osalenud üle 10 000 inimese kõiksugu valdkondadest.


Vanima müügivaldkonna konsultatsiooni- ja koolitusettevõttena Eestis jagame oma eduka tegutsemise kogemusi ka klientidega, pakkudes kohalikke olusid arvestavat oskusteavet.
Mercuri tootevalik vastab nii tänastele kui ka tuleviku väljakutsetele. Rahvusvaheline tootearendus annab võimaluse olla kursis uute suundade ning trendidega laiast maailmast.

Meie põhiväärtusteks on keskendumine tulemustele, tipptasemel müügitöö, valmisolek muutusteks ja koostööks ning ausus ja eetilisus.

Mercuri International

 

Miks valida just Mercuri?

Pea 30 aastat kogemusi Eestis ettevõtete, ettevõtjate ning töötajate koolitamisel ja nõustamisel on andnud meile piisava pagasi suutmaks välja selgitada ja lahendada ka kõige sügavamal peituvaid kitsaskohti.

Mercuri rahvusvaheliste ekspertide poolt koostatud strateegiate ja lähenemise abil suudame pakkuda lahendusi, mis töötavad nii praegu kui ka tulevikus.

Mercuri kvaliteeti on tunnustatud ka rahvusvaheliselt tiitlitega:

  • "Maailma top 20 müügikoolitajad" aastatel 2012-2017 (www.trainingindustry.com, Training Industry Inc.)
  • "Soositud strateegiline koostööpartner igale ettevõttele, kelle eesmärk on edendada rahvusvahelist müügitööd" (ES Research Inc. eksperthinnang)
  • "Maailma top 20 müügikoolitajad" aastatel 2011-2017 (http://www.sellingpower.com, Selling Power - Success strategies for sales management)

Meie missioon, visioon ja väärtused


Aidata luua ja rakendada ettevõtete strateegiaid, arendada inimesi ja protsesse ning saavutada seeläbi suurepäraseid müügitulemusi. 

Olla globaalselt tunnustatud ekspert müügivaldkonnas. 

Meie põhiväärtusteks on keskendumine tulemustele, tipptasemel müügitöö, valmisolek muutusteks ja koostööks ning ausus ja eetilisus. Töötades klientidega üle maailma usub Mercuri International kui rahvusvaheline organisatsioon, et ühtne kultuuriline lähtekoht ja väärtused loovad baasi tulemuslikuks tegutsemiseks. 

Meie konsultandid

Meie koostööpartnerid

 

 

Sapere aude! - Julge olla arukas!

- Horatius, 20 eKr